Новини

30 нових підручників для 9 класу видавництва «Ранок» схвалені експертами конкурсу МОН і отрімали гріф міністерства освіти України

22.03.2017
На 1 Міжнародному освітньому форуму, який проходив у Харкові вчителі і громадські активісти обговорювали, якою повинна бути реформа української школи. Одним із співорганізаторів форуму виступило видавництво «Ранок», яке вже 20 років займається розробкою сучасних підручників. Склад сучасного підручника вчителі, автори підручників, науковці та батьки обговорювали на дискусійній панелі.

Директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов зазначив, що школа повинна давати не тільки знання, а ще й навички, вміння отримувати інформацію та користуватися нею в дорослому житті.

Нові підручники від «Ранку» прекрасно ілюстровані, мають електронні версії, інтерактивну підтримку. Сьогодні автори видавництва роблять ставку на інтеграцію різних предметів, коли вивчення, наприклад, математики, доповнюється прикладами з історії, географії та біології. В інтегрованому навчанні дитина не втрачає інтересу до точних наук, вона розуміє, що хімія та фізика — це не абстрактні формули, а реальне життя, яке оточує школяра.

Позицію МОН щодо реформи середньої школи озвучила Олена Дубовик, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти Нової української школи ІМЗО. «Освіта повинна формувати у дитини компетентності, необхідні для успішної самореалізації в суспільстві»,- підкреслила Дубовик.

30 підручників для 9 класу від видавництва «Ранок» вже отримали позитивну оцінку фахівців Міністерства освіти і науки. Тепер черга за вчителями — з 20 березня вони зможуть ознайомитися з електронними версіями проектів нових підручників та рекомендувати найкращі для використанні у школах.

Переглянути демоверсії та презентації підручників, міні-конспекти уроків, записи авторських вебінарів також можливо на сайті видавництва «Ранок».
Підтримка